MÓJ PROFIL     
    STUDENCKIE KOŁA NAUKOWE

STUDENCKIE KOŁO NAUKOWE NEUROBIOLOGII UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO

Przewodnicząca Koła: Żaneta Matuszek

Koło powstało w 2001 roku. Podstawą działalności są cotygodniowe seminaria prowadzone przez członków Koła. Na spotkaniach Koło zajmuje się szeroko pojętą tematyką neuroscience: od neurobiologii molekularnej po psychologię. Dlatego też wśród członków są studenci: biologii, psychologii, kierunków medycznych ostatnio także fizyki i informatyki. Działalność Koła to również udział w konferencjach i innych imprezach naukowych, w miarę możliwości również zajęcia praktyczne.

 

KOŁO NEURONAUKI SWPS W WARSZAWIE

Przewodniczące Koła: Aleksandra Kołodziej oraz Zuzanna Moszczyńska.

Koło Neuronauki powstało w 2005 r. na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS) w Warszawie. Zajmuje się omawianiem zagadnień, wyników badań i najświeższych informacji z zakresu neuronauki poznawczej. Opiekunem naukowym koła jest dr Mateusz Gola.

Od 2005 roku  Koło zgromadziło szeroką rzeszę studentów zainteresowanych tematem neuronauki poznawczej i chętnych do omawiania zagadnień, wyników badań i najświeższych informacji  z nią związanych. Koło angażuje się również w organizację Festiwalu Nauki, oferując panel różnorodnych spotkań i warsztatów. Ponadto, od kilku lat organizuje w SWPS cieszący się powodzeniem Dzień Mózgu.

   
O Nas

Polskie Towarzystwo Badań Układu Nerwowego powstało w 1991 r. Celem jego pracy jest organizowanie i popieranie działań zmierzających do rozwoju badań i prac naukowych nad układem nerwowym, zrzeszanie osób pracujących w tej dziedzinie, upowszechnianie osiągnięć naukowych, reprezentowanie neurobiologii polskiej w kraju i za granicą. Prowadzi działalność popularyzacyjną, szkoleniową i wydawniczą.

Siedziba

Instytut Biologii Doświadczalanej
im. Marcelego Nenckiego
Polska Akademia Nauk

ul. Ludwika Pasteura 3
02-093 Warszawa
tel.: +48 22 589 24 38
fax.: +48 22 822 53 42
Kontakt

Krystyna Ossowska - Sekretarz PTBUN
Instytut Farmakologii PAN
Polska Akademia Nauk
ul. Smętna 12
31-343 Kraków

tel.: +48 12 662 33 21
fax.: +48 12 637 45 00
mail: secretary@ptbun.org.pl
Paweł Boguszewski - administrator
mail: p.boguszewski@nencki.gov.pl

2016, Polskie Towarzystwo Badań Układu Nerwowego Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt: SOJUZ Studio. Realizacja: Pawel Boguszewski.